Hakkımızda

eS'Selamun Aleyküm 

 

Sevgili kardeşim

Dünyevi hayatın devam ettiği hayatımızda, teknoloji ve özellikle internetin hızlıca yayıldığı  bu zamanda

'' TÜRKAN HAZIR DUVAK & HAZIR TÜRBAN '' olarak , siz değerli kardeşlerimizin hayalleri ve en özel günlerinde yanında olmak ,sizlerin en önemli günlerinizde destek olmak, hayallerinize vesile olmak için Hazır Duvak & Hazır Türbanlarımızla  Köyden Kasabaya ,Şehirden Ülkeye, Türkiye'den Dünyaya Gücümüzün yettiği her yere sizlere ulaştırmaya çalışıyoruz.

Her Yerde Kuaför yada Sizin istediğiniz güzellikte Türban Tasarımı yapan mekanlar bulamaya bilirsiniz. Özellikle kırsal kesimlerde daha zordur. Hele Köy Kasaba gibi yerlerde nerdeyse imkansızdır.Aynı günde KINA VE DÜĞÜN yapan kişiler için son derece kurtarıcı bir üründür. Geceden yada Sabah saatinde gidip Saatlerce  Kuaför de beklemenize gerek yoktur.

Hazır Duvak & Hazır Türbanlarımız Herkesin Kendi başına yada  yanında bir kişi yardımıyla  kolaylıkla 2-3 dk için de yapılır hazır olacağınız şekilde  TÜRBAN VE DUVAK kısmı hepsi tek parça halinde yapılmaktadır. Sizin yapmanız gereken sadece topuz ve bonedir, gerisi hazır.

 

HAZIR DUVAK & HAZIR TÜRBAN Renk Tonu sorunu olmaması için, sipariş üzerine kişiye özel yapılmaktadır. Beğendiğiniz modeli ve elbisenizin resmini Whatsapp dan  + 9  05078416470  gönderin zevkinize göre yapalım.